czwartek, lipca 05, 2012

KONIEC SESJI

WłochyWitajcie,


Nareszcie! Koniec sesji na uczelni! 

Wszystko pięknie pozaliczane i oceny całkiem, całkiem. No gdyby nie ta jedne nieprzystępna ocena od jednej panie doktor to byłabym w pełni szczęśliwa. No ale cóż, nie można mieć wszystkiego, a szkoda. Co prawda nie dyskwalifikuje to mnie z szansy zdobycia stypendium ale z każdą niższą oceną ta możliwość maleje.


No więc możemy powiedzieć, że nastały błogie 3 m-c wakacje :) Niestety! Nie ma tak pięknie... Ewentualny wyjazd (jak co roku) do mojego M. ale to jeszcze pomyślimy, a do tego czasu 2 x praca: praca i praca magisterska. Obrona za rok ale im wcześniej tym lepiej. 

Korzystając zatem z chwili wolnego przedstawię Wam siebie pokrótce :)

A więc kim jest Katarzyna?


Studentka Politechniki Łódzkiej. Przyszła Pani S. po wakacjach szykująca się do ślubu i wyjazdu na stałe na Mazury. Wieczna optymistka, lubiąca się śmiać, roztrzepana marzycielka. Interesuje się fotografią, choć amatorsko lubi robić zdjęcia swoim znajomym. Uwielbia też gotować dlatego pewnie nie zabraknie tutaj przepisów i zdjęć. Interesuje się wszystkim co interesujące. Lubi grać na gitarze, choć dopiero zaczyna, i wyszywać. Pisze wierszyki i opowiadania. Uwielbia oglądać Chirurgów, choć obejrzała wszystkie sezony. Ponad wszystko ceniąca sobie rodzinę i przyjaciół. Marzy by kiedyś pojechać do Włoch i kiedyś te marzenia na pewno spełni.. :) 

Na miły początek dnia przybliżę Wam trochę moje ukochane Włochy.


włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy

Włochy


__________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !