poniedziałek, grudnia 02, 2013

LES DUDES

Witajcie,


Przeglądając ostatnio zdjęcia z wieczoru panieńskiego przypomniała mi się pewna para, która tego dnia występowała na wrocławskim rynku.

les dudes
ŹRÓDŁO: DOLPHINCREATIVE
 
Mowa o Les Dudes! Nie za wiele o nich wiem oprócz tego, że jest ich dwóch, mają na imie Louis i Paul oraz, że pochodzą z Kanady. Natrafiłiśmy na nich przypadkiem obserwując ulicznych artystów i nie mogłyśmy oderwać od nich wzroku. Byli poprostu rewalacyjni! Uroczy i zabawni jednocześnie. Swoją haryzmą, pomysłami i szczątkowym polskim porywali tłumy i gromadzili spore grupy widzów. Oglądało się ich rewelacyjnie! Spędziłyśmy tak przy nich z dobre pół godziny chociaż pewnie i więcej. Bili wszystkich na głowę! Na sam koniec oczywiści zbierali pieniądze za swój występ do dużego worka ale ku mojemy zdziwieniu i zaskoczeniu zgromadzeni ludzie wrzucali im nie drobne a porządne banknoty. W sumie nie ma się czego dziwić bo w pełni zasłużyli na to za swój występ.

les dudes
ŹRÓDŁO: BERLIN-LACHT
   
les dudes
ŹRÓDŁO: ARTISTESDERUE
    
Poniżej przedstawiam Wam filmiki znalezione na youtubie z ich występów. Może podobają Wam się równie bardzo jak i mi chociaż nie równa się to wcale z występem na żywo.
__________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam takich ludzi! :)


  Pozdrawiam, Niepoprawny. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze to mieć w życiu pasję, a jak się da na niej jeszcze zarobić to tym lepiej, w Londynie też aż roi się od takich ludzi, i bardzo dobrze fajnie ich się ogląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialni są!

  ONCEETHOUGHT.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !