środa, stycznia 14, 2015

YANKEE CANDLE | FRESH CUT ROSES

Witacie,


Dzisiaj zapraszam Was na kolejną odsłonę z Yankee Candle. Niedawno otulałam się zapachem świeżego letniego prania dzisiaj natomiast odwiedzimy piękny różany ogród, po brzegi wypełniony różami z woskiem Yankee Candle Fresh Cut Roses.

yankee candle fresh cut roses

OPIS

Różany bukiet ma szeroką wymowę! Jeśli wręczymy go osobie, którą kochamy – na pewno uda się przywołać na jej twarzy promienny uśmiech. A kiedy świeżo ścięte róże ofiarujemy w podzięce – obdarowana nimi przyjaciółka poczuje się należycie uhonorowana. Fresh Cut Roses – aromatyczny, w pełni naturalny wosk – skrywa w sobie nie tylko zapach specjalnie wyselekcjonowanych pąków. W tej pastelowej kompozycji znaleźć możemy wszystkie, pozytywne emocje – chwile szczęścia, momenty wybaczenia i sekundy wyróżnienia – które niosą za sobą podarowane róże. / GOODIES


MOJA OPINIA


Wyobraź sobie ciepły słoneczny dzień, kiedy spacerujesz po zielonej trawie w pięknym ogrodzie, wypełnionym kwiatami. Nagle docierasz do różanego zakątka i zniewala cię przepiękny ich zapach. Piękny, różany lekko skropiony letnim deszczem. Fresh Cut Roses wywołuje u mnie właśnie takie skojarzenia. Jest to kolejny zapach, który pozytywnie mnie zaskoczył. Moim zdaniem świetnie oddaje aromat świeżo ściętych róż. Jest to bardzo fajny świeży zapach, mocniejszy jak mi się wydaje, bo nie mam za dużego porównania z woskami ale nie duszący. Choć do małych pomieszczeń bym go nie zastosowała. Kojarzy mi się z elegancją, dostojnością i subtelnością. Ten kwiatowy zapach zdecydowanie idealnie pasuje do kobiet ponieważ kojarzy mi się z jasnymi i takim dziewczęcymi barwami. Doskonale nadawać się będzie do sypialni czy jasnego i słonecznego salonu.Wosk Yankee Candle Fresh Cut Roses jak i wiele innych możecie kupić na stronie Goodies.
___________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA

9 komentarzy:

  1. uwielbiam zapach róży i ten wosk byłby idealny dla mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Tego zapachu jeszcze nie mam ale może uda mi się to zmienić za tydzień jak dotrę do sklepu :( ale teraz roznosi się u mnie po pokoju cranberry ice - jest cudowny :)

    OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !