poniedziałek, listopada 12, 2012

BÓL GARDŁA


Hej,


Dzisiaj niestety post z tych bardziej dobijających. Nie będzie żadnego mojego zdjęcia bo komputer przygotowany jest do małej renowacji i obecnie nie mam na nim nic, zupełnie nic. Także na jakieś zdjęcia trzeba będzie poczekać do końca tygodnia (tu Pleśniaczku niestety też!).

A teraz będę narzekać. Nie cierpię chłodnych dni i zmian pogody bo to u mnie skutkuje chorobą. I masz Ci babo placek! ;( Pewnego dnia, w niedzielny poranek budzę się rano i słowa nie mogę wykrztusić. A dzisiaj jest jeszcze gorzej, tak jak w ciągu dnia jeszcze mówiłam tak teraz z każdym słowem coraz bardziej boli mnie gardło. Ciężko jest mi cokolwiek przełknąć. Boli bardzo! Nawet bardzo, bardzo! 

Na koniec żeby nie było tak pesymistycznie, mam dla Was zdjęcie  które przed chwilą rzuciło mi się w oczy, a które bardzo mi się spodobało. Co więcej znalazłam je wpisując w wyszukiwarkę gooogle "ból gardła". Ta wyszukiwarka jeszcze nie raz mnie chyba zaskoczy. Tymczasem miłego oglądania :)

Wam natomiast życzę spokojnej nocy i przede wszystkim ZDROWIA! Trzymajcie się ciepło...
Ja idę spać bo jutro na 6 do pracy, dobranoc ;**

Źródło zdjęcia: (1)
__________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA 


8 komentarzy:

 1. przybijam piątkę bo moje gardło też nie najlepiej ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. jejku, nie bij mnie, proszę! napisałam list, i miałam go w kopercie, zaadresowany, no wszystko, jak się patrzy. potem coś mi musiało odwalić, nie wysłała żadnego listu chyba, a miałam z 5 naszykowanych, nie wiem, dlaczego tak mi się pozmieniało :C

  OdpowiedzUsuń
 3. O nie :(( kuruj się!!! Ja mam nadzieję, że mnie nie przewieje głuupia pogoda :(

  OdpowiedzUsuń
 4. No to zdrowia ! :)) Ja jakoś odporna jestem na to wszystko ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Kółeczka robione są w PS :P

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !