niedziela, sierpnia 20, 2017

NASZE MAŁE WIELKIE SZCZĘŚCIE!

Witajcie,


Chyba należą Wam się małe wyjaśnienia związane z moją mniejszą ostatnio aktywnością blogową. Wszystko to związane jest z faktem, że już w lutym przyszłego roku razem z moim mężem zostaniemy RODZICAMI! Cieszymy się niezmiernie i choć już teraz czujemy lekki strach to jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Już teraz nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli trzymać w rękach tę małą Kruszynkę. Niestety musimy jeszcze sporo poczekać bo to dopiero koniec 15 tygodnia. Przepełnia nas radość choć wiemy, że teraz wszystko zmieni się o 180 stopni. Teraz zmienią się już priorytety, a wszystko ukierunkowane zostanie na tę małą Kruszynkę. Powoli zaczynamy już rozglądać się za mebelkami i wózkiem ale o tym myślę opowiem Wam kiedy indziej. Teraz staramy się wszystko uporządkować i ukierunkować chociaż wiemy, że na pewno nie obędzie się bez niespodzianek.

Na obecną chwilę ciągle bym spała. Po powrocie z pracy jedyne o czym marzę to położyć się choć na chwilę i zdrzemnąć nawet króciutko. W związku z czym zdarzają się takie dni, a nawet tygodnie, że nawet nie dotykam laptopa. Mam nadzieję, że cała ta moja senność w końcu minie bo jak śmieje się mój mąż prześpię całą ciążę.


Już nie mogę się doczekać jak będziemy już razem we trójkę! __________________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA


5 komentarzy:

 1. Wielkie, wielkie gratulacje :) Dbaj o Was i dużo odpoczywaj :) Zdrówka Kasiu dla całej Waszej rodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję, wspaniała wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję i obiecuję, że będę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !