sobota, lipca 14, 2012

RUMPOLOGIA CZYLI CO POŚLADKI MÓWIĄ O KOBIECIE?

pośladki

Witajcie,


Hahahahahaha no nie mogłam się oprzeć, żeby nie przeczytać tego artykułu. Nie wiedziałam, że istnieje taka dziedzina i szczerze powiem trochę mnie to rozbawiło :P

A WIĘC CO TO JEST RUMPOLOGIA?


Jak piszą w artykule jest to technika wróżenia z - uwaga - POŚLADKÓW! Tak! Rodzaj pośladków świadczy o naszym charakterze i naszej przyszłości :)

OKRĄGŁE PUPY


otwartość i uczciwość. Panie z taką pupą są dobrymi kochankami i partnerkami. Odnosi sukcesy i oczekuje od partnerów poczucia bezpieczeństwa.

PUPY W KSZTAŁCIE SERCA


wrażliwość. Kobiety z taką pupą łatwo urazić czy zranić. Niemniej jednak taka pupa może świadczyć o porywczości i skłonności do awantur.

GRUSZKOWE PUPY


nieśmiałość, brak przebojowości. Tego typu Panie nie wieżą w siebie są bardzo skryte i mało przebojowe w łóżku. Są wiernymi partnerkami i oddane swoim partnerom.

PŁASKIE PUPY


niezależność, siła i samodzielność. Pedantycznie dbają o swój wygląd, lubią dominować i kierować innymi. Charakteryzuje je złośliwość i chłód w uczuciach.

pośladki

Lato jest po prostu do tego idealne. Wyobraźcie sobie mężczyzn leżących na plaży, którzy pod pozorem poznania wnętrza kobiety z pasją i zaciekawieniem obserwują ich pośladki hahahahahahahahaha... ;) 

A wróżbita wróżący z pośladków? Wymarzony zawód dla każdego mężczyzny! W USA podobno do takich ustawiają się kolejki chętnych :)

No więc jakie macie pupy? :):):)

Źródło tekstu: (1)
Źródła zdjęć: (1) (2)

__________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA 

1 komentarz:

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !