poniedziałek, lutego 01, 2016

YANKEE CANDLE | GARDEN SWEET PEA

Witajcie,


Dawno nie było u mnie żadnych recenzji wosków. Ostatnimi czasy miałam okazję kilka ich wypalić, więc myślę, że nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Na pierwszy ogień pójdzie wosk Yankee Candle Garden Sweet Pea, który oczywiście dostępny jest na stronie Goodies. Jesteście ciekawi, jakie były moje wrażenia.

OPIS


Pachnący groszek romantycznie pnący się po drewnianych, sielskich sztachetach ugiętego pod ciężarem mchu płotka to cudownie ciepły obrazek kojarzący się ze spokojnym życiem na cichej prowincji. A kiedy do tego rysunku dorzucimy dostojną frezję, dojrzałą, kusząca słodkim nektarem brzoskwinię, zapach gruszkowego miąższu i esencję wyciekającą wprost z kwiatów różanego drzewka – wtedy otrzymamy portret aromatu idealnego: przytulnego, kwiatowego, ogrodowego! Tak właśnie rysuje się kompozycja Garden Sweet Pea – kusząca mnogością składników cudem zamkniętych w małej, woskowej tarteletce. / goodies.pl


MOJA OPINIA


Jest to zdecydowanie jeden z delikatniejszych zapachów, które miałam. Powiedziałabym, że to taki skryty zapach jakby ktoś ukrył kwitnący groszek pomiędzy innymi kwiatami. Zapach jest delikatnie słodki przywodzący na myśl spokojne i promienne wiosenne dni. Co ważne zapach nie jest nachalny, ale subtelny i zdecydowanie przyjemny dla nosa. Miło jest zostać otulonym właśnie takim zapachem i przenieść się do babcinego ogrodu pełnego kwiatów, kwitnącego groszku i frezji.

Wosk Yankee Candle Candle Garden Sweet Pea jak i wiele innych możecie kupić na stronie Goodies.
____________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA

8 komentarzy:

 1. zaciekawił mnie ten zapach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam zapach tego wosku. moimi faworytami są zawsze kwiatowe nuty. groszek jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnimi czasy zrezygnowałam z wosków, ale coś subtelnego... może?

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaciekawiłaś mnie tym zapachem...:-)

  OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !