niedziela, września 18, 2016

ZAPOWIEDZI FEERIA YOUNG NA III KW. 2016

Witajcie,


Z ogromną radością otwierałam maila od wydawnictwa Feeria Young z katalogiem nowości na III kw. 2016. Przepadłam całkowiecie bo praktycznie każdą pozycję chciałabym przeczytać. Szczególnie cieszę się z "Czy wspomniałam, że za Tobą tęsknię" o tą serię po prostu pokochałam! Zobaczcie zatem co w nadchodzącym kwartale możecie poczytać w jesienne długie wieczory.

  "CHŁOPAK Z SĄSIEDZTWA"

Kasie West

data premiery: 12.10.2016


Od śmierci mamy Charlie Reynolds przebywa głównie w męskim towarzystwie - ma trzech starszych braci i sąsiada, honorowego członka rodziny. Jest zdeklarowaną chłopczycą i woli grać z kumplami w kosza, niż bawić się w jakieś gierki i flirty. Jednak gdy musi sama zarobić na kolejny ze swoich mandatów za przekroczenie prędkości, nagle ląduje w butiku z eleganckimi ubraniami. I tam nie pozostaje jej nic innego, jak zachowywać się o wiele bardziej kobieco niż do tej pory. Co sprawia, że zaczyna się nią interesować pewien przystojny chłopak. Wszystkie stresy Charlie odreagowuje wieczorami, gadając przez płot z Bradenem, sąsiadem i przyszywanym czwartym bratem, który zna ją lepiej niż ktokolwiek. Ale nawet się nie domyśla, że Charlie kryje pewną tajemnicę: jest w nim zakochana. I za żadne skarby mu tego nie zdradzi, bo nie chce go stracić.

 "CZY WSPOMNIAŁAM, ŻE ZA TOBĄ TĘSKNIĘ"

Estelle Maskame

data premiery: 26.10.2016„Prawda jest taka, że przez ostatni rok nie byłam beznadziejnie zakochana. Byłam potwornie wściekła”. Eden i Tyler po raz ostatni widzieli się rok temu. W Nowym Jorku wiele się między nimi wydarzyło, a ich płomienny romans zakończył się rodzinną awanturą. I wtedy Tyler zniknął. Eden sama musiała stawić czoła wściekłej rodzinie, żyć z etykietką niemoralnej pannicy w oczach bliskich i całego Santa Monica, a później z trudem przyjąć do wiadomości, że pomiędzy nią i Tylerem wszystko skończone. Aż w końcu cała miłość, jaką czuła, wyparowała. Zamiast niej pojawił się gniew. Gdy Tyler znów pojawia się na horyzoncie, nic nie jest takie jak dawniej. Czy Eden mu wybaczy? Czy dla niej i Tylera jest jeszcze w ogóle jakaś szansa? Czy ich rodzina się ostatecznie nie rozpadnie? Ostatni tom bestsellerowej serii.

"OGIEŃ ZA OGIEŃ"

Jenny Han, Siobhan Vivian

data premiery: 26.10.2016


Plan Lilli, Mary i Kat był idealny. Wspólnie, w najgłębszej tajemnicy, ukarały swoich wrogów. Sprawiły, by cierpieli. Sprawiedliwości w końcu stało się zadość. Ale Bal Absolwentów nie potoczył się tak, jak sobie tego życzyły. Wszystko wymknęło się spod kontroli. Teraz, choć nęka je poczucie winy, dziewczyny muszą po prostu się pozbierać i zapomnieć o tym, co się wydarzyło, i o umowie, którą zawarły. Ale z cichą, łagodną Mary jest naprawdę źle. Przepełnia ją gwałtowny gniew, który może sprawić, że komuś stanie się krzywda. Raz rozpalonego ognia nie da się ugasić...

"CO MNIE ZMIENIŁO NA ZAWSZE"

Amber Smith

data premiery: 09.11.2016


To nie liceum ją zmieniło. To gwałt. Pewnego wieczoru najlepszy przyjaciel jej brata – niemal członek rodziny – sprawia, że świat Eden wywraca się do góry nogami. To, co kiedyś wydawało się proste, teraz jest skomplikowane. To, co kiedyś wydawało się prawdą, teraz jest kłamstwem. Ci, których kiedyś kochała, teraz budzą tylko jej nienawiść. Nic już nie ma sensu. Wie, że powinna powiedzieć komuś o tym, co się stało, ale nie może tego zrobić. Więc ukrywa to w sobie, głęboko. Ukrywa też to, kim kiedyś była – bo teraz jest już inna. Na zawsze. Czy znajdzie w sobie siłę, by przetrwać?

"BARDZIEJ MARTWA BYĆ NIE MOŻE"

Katie Alender

data premiery: 24.11.2016


Od śmierci Lydii Small minęły trzy miesiące. Alexis marzy o tym, by w końcu jej życie wróciło na do normalności. Ale normalni ludzie nie widują gnijących trupów na zdjęciach. Nie muszą sobie radzić z wściekłym duchem Lydii, który czasami posuwa się do przerażających ataków. Początkowo wydaje się, że Lydia chce się zemścić tylko na Alexis. Ale wkrótce okazuje się, że przyjaciele Alexis są w niebezpieczeństwie, i tylko ona może ich uratować. Gdy wkracza do akcji, uświadamia sobie, że wróg jest o wiele potężniejszy, niż mogłaby przypuszczać... i że ich losy są splątane w sposób, którego się nie spodziewała. Nawet w najgorszych koszmarach."GUPI MÓZG"

Dean Burnett

data premiery: 12.10.2016


Dużo napisano już o tym, jak cudowny i genialnie skonstruowany jest ludzki mózg. Ta książka jest inna. Ukazując zdumiewającą złożoność tego narządu, pokazuje jednocześnie, jak często mózg wprowadza nas w błąd, sieje nieuzasadnioną panikę, zakłóca procesy fizjologiczne, miesza w pamięci – w skrócie, nie dorasta do swoich zadań. Choć czczony jako najbardziej zaawansowany wytwór ewolucji, często jest to po prostu gupi muzg...


"JEDZ BRUDNIEJ I CZUJ SIĘ LEPIEJ"

Josg Axe

data premiery: 26.10.2016


Dlaczego jelito nieszczelne może powodować twoje kłopoty zdrowotne. 5 typów jelita oraz dostosowane do nich diety i sposoby postepowania „Jedz brudniej” to szokujące zalecenie, szczególnie gdy pada z ust specjalisty medycznego. Okazuje się jednak, że dr Axe się nie przejęzyczył. Tłumaczy nam, jak zrozumieć, rozpoznać i wyleczyć u siebie jedno z najczęściej dyskutowanych, ale najmniej rozumianych schorzeń współczesności: zespół jelita nieszczelnego. Czy je masz? Dla 80 procent populacji odpowiedź brzmi „tak”, choć większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Jelito nieszczelne jest przyczyną niezliczonych dolegliwości, w tym alergii, przewlekłych zapaleń, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń tarczycy, zapalenia stawów, cukrzycy, a także niedostatku energii i obniżenia nastroju. Dr Axe pokazuje, jak pewne nowoczesne praktyki życia codziennego, uprawy roli, przemysłu spożywczego oraz branży farmaceutycznej podkopały stan zdrowia naszych jelit. Daje też przejrzysty program postępowania, pozwalający odbudować integralność błony jelitowej oraz odzyskać energię i zdrowie dzięki odpowiedniej diecie i stylowi życia – program, który sprawdził się w przypadku setek jego pacjentów.


"ZUPY ODCHUDZAJĄCE"

Magdalena Makarowska

data premiery: 20.10.2016


Gorące i smakowite zupy to idealny posiłek na jesień i zimę, gdy nasze ciała gwałtownie domagają się sycącego i rozgrzewającego pożywienia. Czy jednak da się dzięki nim schudnąć? W końcu porządna zupa ma w sobie śmietanę, ryż, makaron albo ziemniaki i jest ugotowana na tłustym kawałku mięsa... Znana i lubiana dietetyczka-hedonistka, Magdalena Makarowska, udowadnia, że zupa to doskonały posiłek, który jednocześnie syci, rozgrzewa i... odchudza.


"SILNA I SEXY"

David Costa

data premiery: 26.10.2016


„Zwiewna i omdlewająca” to nie jest ideał, który przemawia dziś do wielu aktywnych, pewnych siebie i korzystających z życia kobiet. Oprócz figury synonimem atrakcyjności stają się siła i sprawność. A któż ma o tym wiedzieć lepiej niż Francuzi i Francuzki? Trener osobisty David Costa przedstawia 12-tygodniowy program treningowy, przeznaczony dla pań, które na co dzień nie zajmują się sportem, jednak chcą zadbać o swoją kondycję oraz estetykę sylwetki. Nie są to ćwiczenia kulturystyczne, po których można by nabawić się gigantycznych muskułów, pozwalają natomiast nabrać elastyczności i realnej siły, która zawsze jest mile widziana, a także zapewnić sobie zgrabną sylwetkę.__________________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA

1 komentarz:

  1. "Co mnie zmieniło na zawsze" to moje MUST READ, które powinnam mieć jeszcze przed premierą. :)

    OdpowiedzUsuń

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !