wtorek, sierpnia 25, 2015

KOCIAK SZUKA DOMU

mały kotek

Witajcie,


Wczoraj przybłąkał się do nas malutki kociak. Biedny błąkał się sam przy ulicy wśród aut, baliśmy się, że wpadnie pod koła. Żal było go zostawić samego na pastwę losu. Był cudowny. Był ponieważ musieliśmy go oddać do weterynarzy. Nie dlatego, że był chory ale to nasi znajomi, tam się nim zaopiekują i znajdą dom. 

Niestety nasza również przybłąkana kotka nie za dobrze na niego reagowała. Dodatkowo mamy dwa psy jeden wzięty ze schroniska, drugi już staruszek też się przybłąkał, a na schodach wyleguje się królik wyjątkowo kupiony (wcześniejszy był przygarnięty). Musicie zatem przyznać, że całkiem niezły zwierzyniec posiadamy. Kotek jest przeuroczy i do tej pory zastanawiam się czy aby po niego nie wrócić. Niestety nie mieszkam sama. 

Mimo że był u nas tylko jeden dzień to kociak szybko się zaadaptował, chętnie zwiedzał i dużo jadł. Zwiedził szybko dom i zaraz kręcił się pod nogami i pakował na kolana. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć kochający dom. Choć za nim tęsknię (wiem, że może to i głupie) to mam poczucie, że dobrze zrobiliśmy.

Swoją drogą trzy lata temu we wrześniu tez przyszedł pod nasze drzwi mały kotek - Frędzel. Pomieszkał trochę dłużej z nami, aż znalazł kochający i ciepły dom.

mały kotek

mały kotek

mały kotek

mały kotek

mały kotek

mały kotek


Może zainteresują Was, któreś książki?

__________________________________________
POZDRAWIAM KATARZYNA

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Staram się odpowiadać na komentarze bezpośrednio pod postami ;)
Dziękuję za wszystkie komentarze :)
Będzie mi miło jeśli zaobserwujesz - daj znać a się odwdzięczę !